Fixační fólie

– Strojní průtažné fólie
– Ruční průtažné fólie
– Řezané průtažné fólie
– Barevné varianty

 

více


PE fólie

– Sáčky a pytle
– PE hadice a polohadice
– Bublinková fólie
– Pěnové fólie
– Samolepicí ochranné    fólie

více


Kartonáž

– Kartónové krabice
– Lepenkové proložky
– Lepenka v rolích
– Kartónové výseky
– Papírové ochranné rohy

 

více


Lepicí pásky

– PP balící pásky
– pásky s potiskem
– pásky barevné
– Krepové pásky
– Oboustranné pásky
– Papírové pásky

více

Úvodní slovo jednatele… 

Získali jsme významné postavení na trhu díky mnohaletým zkušenostem a používání nejmodernějších výrobních technologií, díky čemuž jsme ještě konkurenceschopnější. Skupina našich spokojených zákazníků neustále roste, pro ně neustále zlepšujeme, rozvíjíme a garantujeme profesionální a spolehlivé služby prostřednictvím kvalifikovaného týmu konzultantů, logistů a technologů. Záleží nám na kvalitě našich výrobků a přírodním prostředí. Jako výrobce stretch fólie poskytujeme služby malým a velkým společnostem. Jsme schopni splnit všechna očekávání našich velkoobchodních a maloobchodních zákazníků. Naše nabídka zahrnuje širokou škálu produktů.


Tomáš Urminský
 jednatel společnosti

    Vaše spokojenost, náš cíl…

„Cílem naší společnosti je spokojený zákazník. Proto se snažíme ke každému klientovi přistupovat individuálně. Jednotlivé společnosti vyžadují samostaný přístup. Náš zákaznický servis má za úkol zjistit a navrhnout optimální řešení balení každému zákaznikovi.
Díky Vaší důvěře a spokojenosti se i naše společnost může dále rozvíjet a rozšiřovat portfólio nabízených výrobků a služeb. Komplexní nabídkou, jak ji naše společnost chápe, je vytvoření produktu od nuly, jeho výroba, prodej a následná přeprava na určené místo.“

Zveme Vás ke spolupráci…

Team PACK PLUS